SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
115 111 €
(2 172 € / m²)
Prodaja
1
1
53 m²
Husova, Chotěboř

spalnica1
površina53 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletDa
terasaNe

Opis

Hledáte výbornou investiční příležitost koupě bytu 1+1 v Chotěboři s jistým ziskem z pronájmu nebo hledáte menší byt přímo pro sebe v klidné části měs...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Husova, Chotěboř

Infrastruktura in storitve v okolici

Bohuněk & Vaňková - Romana Vaňková

Jaroslav Bohuněk

Podobni oglasi