SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
102 780 €
(1 238 € / m²)
Prodaja
2
1
83 m²
Čapkova, Český Těšín

spalnica2
površina83 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletDa
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 s lodžií, na ul. Čapkova, Český Těšín, v centru města, cca. 150 m od náměstí.

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Čapkova, Český Těšín
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Listrum Real s.r.o.

Jaromír Kohut

Podobni oglasi