SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
164 571 €
(5 309 € / m²)
Prodaja
1
1
31 m²
Jatecká, Český Brod

spalnica1
površina31 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji moderně řešený byt 1+kk o celkové výměře 30,74 m², nacházející se v 2. nadzemním podlaží domu Blok 2 v rámci rezidenčního projektu ...

Ostalo
Starost oglasa: 266 dni
Posodobljeno: 228 dni

Lokacija

Jatecká, Český Brod
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REALMAN REALMAN

Lukáš Berka - Bydlíme s klidem - Pobočka Jablonec

Podobni oglasi