SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
131 558 €
(2 436 € / m²)
Prodaja
2
1
54 m²
Antonína Sovy, Česká Lípa

spalnica2
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletDa
terasaNe

Opis

Prodej velmi pěkného a vkusně zrekonstruovaného bytu o dispozici 2+1 a výměře 54 m², který se nachází ve 2. patře cihlového domu bez výtahu v žádané l...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Antonína Sovy, Česká Lípa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Reality 11- REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.

Veronika Prokešová

Podobni oglasi