SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
172 095 €
(2 607 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Staroveská, Brušperk

spalnica3
površina66 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletDa
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji byt 3+1 na adrese Staroveská 801 s podlahovou plochou 66 m² a příjemným balkonem 3,3 m². Součástí jsou dva sklepní prostory o výměr...

Neopremljen
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Staroveská, Brušperk

Infrastruktura in storitve v okolici

Krestavia, s.r.o.

Tmp

Podobni oglasi