SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
306 989 €
(5 482 € / m²)
Prodaja
2
1
56 m²
Brno

spalnica2
površina56 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjePrvotno stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Byt o celkové ploše 61,7 m² . Kuchyně s linkou vč. myčky a plynového sporáku. Obývací pokoj s okny orientovanými na západ. Ložnice s lodžií (2,2 m²) s...

central_remote, gas
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Brno
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

All Inclusive Estates s.r.o.

Martin Hlávka

Podobni oglasi