Seznam ponudb
28
28
28
349 597 €
(3 884 € / m²)
Prodaja
4
1
90 m²
Vltavská, Brno
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
Izpostavi
spalnica
4
površina
90 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Najít byt, který kombinuje prostor, funkčnost a dobrou adresu, není samozřejmost.
Na Vltavské ve Starém Lískovci jeden takový najdete.
Dispozice 4+1 ...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Loža
Dvigalo
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Zasebna
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
C - Varčna
tip stavbe:
Panelna
Vrsta ogrevanja:
Daljinsko ogrevanje
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
2 dni
Posodobljeno:
2 dni