SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
246 399 €
(6 484 € / m²)
Prodaja
1
1
38 m²
Křížkovského, Brno

spalnica1
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjePrvotno stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Hledáte byt, který si můžete upravit přesně podle sebe? Nebo investiční příležitost, která dává smysl? Tento světlý byt 1+kk o dispozici s prostornou ...

Nadstropje:
4. nadstropje od 4
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Křížkovského, Brno
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BONUS BRNOreal, spol. s r.o.

Dominik Janík