SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
273 347 €
(4 970 € / m²)
Prodaja
2
1
55 m²
Vídeňská, Brno

spalnica2
površina55 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletDa
terasaNe

Opis

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji byt v OV, o dispozici 2+1 s vestavěnou nikou, balkonem a sklepní kójí v Brně-Štýřicích.

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Vídeňská, Brno

Infrastruktura in storitve v okolici

DůmRealit

Mgr. Pavel Spišák

Podobni oglasi