SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
760 554 €
(5 319 € / m²)
Prodaja
3
1
143 m²
Schodová, Brno

spalnica3
površina143 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjePrvotno stanje
kletNe
terasaNe

Opis

AMBIENTEN VIP exkluzivně nabízí k prodeji jedinečný byt o dispozici 3+1 s balkonem, s možností úpravy dispozice na 4+1, nacházející se v neorenesanční...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Schodová, Brno
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REALMAN REALMAN

Sofie Flašková - AMBIENTEN VIP s.r.o.

Podobni oglasi