SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
238 548 €
(5 964 € / m²)
Prodaja
1
1
40 m²
Bělohorská, Brno

spalnica1
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjePrvotno stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Jsem potěšen, že Vám v zastoupení majitele mohu nabídnout k prodeji útulný a slunný byt, dispozičně řešený jako 1KK s terasou a zahrádkou. Jednotka j...

Ostalo
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Bělohorská, Brno
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REALMAN REALMAN

Petr Zemánek - PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o.

Podobni oglasi