SUPA24
Dnevna soba; razgled, lesena tla, naravna svetloba
Dnevna soba; razgled, lesena tla, naravna svetloba
Spalnica; lesena tla, naravna svetloba, po prenovi
292 201 €
(6 217 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Spolková, Brno

spalnica2
površina47 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Ve výhradním zastoupení investora nabízíme k prodeji poslední východně orientovaný byt 2+kk s komorou a balkonem v již dokončeném projektu BD LIDO, oc...

Ostalo
Starost oglasa: 75 dni
Posodobljeno: 75 dni

Lokacija

Spolková, Brno
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REALMAN REALMAN

Bc. Michal Chemišinec - REAL SPEKTRUM, a.s. - hlavní kancelář Brno