SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
164 612 €
(2 613 € / m²)
Prodaja
2
1
63 m²
Čtvrť 1. máje, Bojkovice

spalnica2
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletDa
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji velmi příjemný byt 2+1 v osobním vlastnictví, který se nachází v klidné části města Bojkovice, v lokalitě Čtvrť 1. máje. Byt je sit...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Čtvrť 1. máje, Bojkovice

Infrastruktura in storitve v okolici

Reality 11- REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.

Jiří Pospíšil

Podobni oglasi