Seznam ponudb
19
19
19
77 745 €
(1 467 € / m²)
Prodaja
2
1
53 m²
Květinová, Orlová
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
Izpostavi
spalnica
2
površina
53 m²
kopalnice
Dobrý den,
ve výhradní zastoupení majitelů nabízím družstevní byt k okamžitému bydlení a nastěhování. Na konci ulice Květinová jenž je tou nejhezčí ...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Zadružno lastništvo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
16 dni
Posodobljeno:
16 dni