SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
279 562 €
(4 111 € / m²)
Prodaja
3
1
68 m²
Jungmannova, Beroun

spalnica3
površina68 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjePrvotno stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Zprostředkujeme vám prodej bytové jednotky o dispozici 3 + 1 s zaskleným balkonem, která se nachází ve zvýšeném přízemí zděného bytového domu umístěné...

Ostalo
Starost oglasa: 27 dni
Posodobljeno: 27 dni

Lokacija

Jungmannova, Beroun
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REALMAN REALMAN

Šimon Král - PROFIT REALITY Ltd. - organizační složka v ČR

Podobni oglasi