SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
191 586 €
(3 991 € / m²)
Prodaja
1
1
48 m²
Opština Kotor

spalnica1
površina48 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Residential complex in Risan – comfort and style by the sea
Discover a unique opportunity to live in one of the most picturesque corners of Montenegro...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Opština Kotor
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MD Realty

MD Realty

Podobni oglasi