SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
550 000 €
(2 670 € / m²)
Prodaja
6+
2+
206 m²
Opština Budva

spalnica6+
površina206 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A house for sale in the quiet area of Budva, Babin Do. The total house area is 206 m2, the plot area is 339 m2. The house is located 350 meters from t...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Opština Budva
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MD Realty

MD Realty

Podobni oglasi