SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
360 430 €
(3 834 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
94 m²
Opština Budva

spalnicaatypical
površina94 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Dvosoban stan 94.85m² sa pogledom na more u ekskluzivnom kompleksu u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji – Bečići-Cena za jednokratno plaćanje (100%):3...

Ostalo
Starost oglasa: 264 dni
Posodobljeno: 24 dni

Lokacija

Opština Budva
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic

Podobni oglasi