SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
158 600 €
(3 374 € / m²)
Prodaja
1
1
47 m²
Opština Bar

spalnica1
površina47 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Residential complex in Bar — your ideal home by the sea
There are 3 one-bedroom apartments left for sale: 61 m², 63 m², and 64 m².

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Opština Bar
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MD Realty

MD Realty

Podobni oglasi