SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
410 000 €
(3 832 € / m²)
Prodaja
2
2+
107 m²
Nikou Kazantzaki, Τραχώνι

spalnica2
površina107 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This apartment makes for an exciting investment opportunity. It is conveniently located southwest of the Limassol historic town centre in the Akrotiri...

Ostalo
Starost oglasa: 344 dni
Posodobljeno: 344 dni

Lokacija

Nikou Kazantzaki, Τραχώνι
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi