SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
270 241 €
(6 591 € / m²)
Prodaja
1
1
41 m²
Tatlısu

spalnica1
površina41 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق للبيع توفّر أسلوب حياة متكامل متناغم مع الطبيعة في تاتليسو
تُعدّ شمال قبرص من أكثر وجهات البحر الأبيض المتوسط هدوءًا وطبيعةً، حيث تتميّز بساحلها ا...

Ostalo
Starost oglasa: 147 dni
Posodobljeno: 96 dni

Lokacija

Tatlısu
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi