SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
287 191 €
(2 901 € / m²)
Prodaja
3
1
99 m²
Tatlısu

spalnica3
površina99 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Tatlısu, a picturesque village in Northern Cyprus, renowned for its stunning coastal views, tranquil atmosphere, ...

Ostalo
Starost oglasa: 214 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Tatlısu
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Teyyan Parlak

Podobni oglasi