SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
263 500 €
(2 716 € / m²)
Prodaja
3
2+
97 m²
Σωτήρα

spalnica3
površina97 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

For sale is a modern, off-plan apartment in the peaceful area of Sotira. This spacious home offers an internal space of 97.3 m2, thoughtfully designed...

Ostalo
Starost oglasa: 56 dni
Posodobljeno: 26 dni

Lokacija

Σωτήρα
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi