SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
219 950 €
(2 499 € / m²)
Prodaja
2
2+
88 m²
Πύλα

spalnica2
površina88 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This Two Bedroom penthouse Apartment is located in a reidential area of Pyla. This stunning Two Bedroom Penthouse with Large Roof Terrace is ideally ...

Ostalo
Starost oglasa: 55 dni
Posodobljeno: 25 dni

Lokacija

Πύλα
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi