SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
510 000 €
(3 723 € / m²)
Prodaja
3
1
137 m²
Πύλα

spalnica3
površina137 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

For sale apartment of 137 sq.meters in Limassol. The apartment is situated on the floor. Flat has interior layout. The owners will be leaving the furn...

opremljeno
Starost oglasa: 234 dni
Posodobljeno: 185 dni

Lokacija

Πύλα
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Mercury Group

MERCURY GROUP

Podobni oglasi