SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
170 000 €
(2 024 € / m²)
Prodaja
1
1
84 m²
Chrysanthemon, Πόλις Χρυσοχούς

spalnica1
površina84 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletDa
terasaDa

Opis

Tento elegantní apartmán 1+1 nabízí harmonii prostoru, světla a pohodlí v jedné z nejpříjemnějších částí města Polis. Jde o domov, který působí otevře...

Neopremljen
Starost oglasa: 175 dni
Posodobljeno: 167 dni

Lokacija

Chrysanthemon, Πόλις Χρυσοχούς
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Tsvetomir Zlatkovski

Podobni oglasi