SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
4 060 000 €
(34 701 € / m²)
Prodaja
3
2+
117 m²
Leoforos Amathountos, Parekklisia

spalnica3
površina117 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

For sale: Modern apartment under construction, offering 116.62 m2 of internal living space. Located on the 2nd floor of a five-story building with ele...

Ostalo
Starost oglasa: 56 dni
Posodobljeno: 27 dni

Lokacija

Leoforos Amathountos, Parekklisia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi