SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 400 000 €
(24 742 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
97 m²
Archag. Michail, Parekklisia

spalnicaatypical
površina97 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

•2+1 bedrooms
•3 W/C
•Internal Area 97m2
•Staff Room 15m2
•Covered Verandas 26m2

Ostalo
Starost oglasa: 206 dni
Posodobljeno: 169 dni

Lokacija

Archag. Michail, Parekklisia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kadis Estates

Podobni oglasi