SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
3 200 000 €
(15 166 € / m²)
Prodaja
3
2+
211 m²
Archag. Michail, Parekklisia

spalnica3
površina211 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This elegant 3-bedroom apartment is located in one of Cyprus’s most sought-after coastal areas, near Saint Raphael, offering a luxurious lifestyle wit...

Ostalo
Starost oglasa: 322 dni
Posodobljeno: 183 dni

Lokacija

Archag. Michail, Parekklisia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi