SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
325 000 €
(3 125 € / m²)
Prodaja
2
2+
104 m²
Trion Ierarchon, Parekklisia

spalnica2
površina104 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Carefully devised with the utmost originality, the new gated residence is beautifully composed of three strikingvillas and an enchanting building of 1...

Ostalo
Starost oglasa: 341 dni
Posodobljeno: 291 dni

Lokacija

Trion Ierarchon, Parekklisia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi