SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
216 000 €
(2 880 € / m²)
Prodaja
2
2+
75 m²
Evagorou, Παραλίμνι

spalnica2
površina75 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

An exclusive collection of exquisite apartments, thoughtfully crafted to harness renewable energy from the surrounding environment, promising a sustai...

Ostalo
Starost oglasa: 58 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

Evagorou, Παραλίμνι
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi