SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
540 000 €
(5 745 € / m²)
Prodaja
2
2+
94 m²
Dias Villas, Παραλίμνι

spalnica2
površina94 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Nestled in Larnaca, a prestigious collection of 2-bedroom apartments awaits, just 100 meters from the sea. These residences, spanning four floors, boa...

Ostalo
Starost oglasa: 343 dni
Posodobljeno: 343 dni

Lokacija

Dias Villas, Παραλίμνι
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi