SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
144 146 €
(3 696 € / m²)
Prodaja
1
1
39 m²
Ötüken

spalnica1
površina39 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق للبيع في مجمع متطور في شمال سيروس إسكيلي
تعتبر إسكيلي، لؤلؤة شمال قبرص، وجهة شهيرة بشواطئها النظيفة. لقد لفتت شركة إسكيلي انتباه ليس فقط المستثمر...

Ostalo
Starost oglasa: 493 dni
Posodobljeno: 492 dni

Lokacija

Ötüken
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi