SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
220 000 €
(2 444 € / m²)
Prodaja
3
2+
90 m²
Asteron, Ορόκλινη

spalnica3
površina90 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Modern 3-bedroom first-floor apartment for sale in Oroklini, set within a stylish new residential development of just sixteen thoughtfully designed ap...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Asteron, Ορόκλινη
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi