SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
245 000 €
(3 063 € / m²)
Prodaja
2
2+
80 m²
Modestou Panteli, Ορόκλινη

spalnica2
površina80 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Listing refers to a Two Bedroom Penthouse Apartment with Roof Terrace plus and Extra Room of 6sqm. Nestled in the sought-after area of Oroklini, this...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledNadstropjeOdprt bivalni prostorTuš kabinaVarovanjeVisoki stropiPo prenovi

Ostalo
Starost oglasa: 35 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Modestou Panteli, Ορόκλινη
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi