SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
340 000 €
(5 397 € / m²)
Prodaja
2
1
63 m²
Leoforos Amathountos, Mouttayiaka

spalnica2
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

For sale: a charming 2-bedroom apartment located in the vibrant Mouttagiaka Tourist Area. This resale apartment boasts an internal space of 63 m2 and ...

Ostalo
Starost oglasa: 409 dni
Posodobljeno: 409 dni

Lokacija

Leoforos Amathountos, Mouttayiaka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PropertyFate LTD

Savvas Evangelou

Podobni oglasi