SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
195 000 €
(4 063 € / m²)
Prodaja
1
1
48 m²
Ziya Pasa, Moutallos

spalnica1
površina48 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

For sale: This modern apartment is currently under construction in the heart of vibrant Paphos Town. With an internal space of 48 m2, the layout is th...

Ostalo
Starost oglasa: 50 dni
Posodobljeno: 21 dni

Lokacija

Ziya Pasa, Moutallos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi