SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
530 000 €
(7 681 € / m²)
Prodaja
2
2+
69 m²
Kato Perivolion, Moutallos

spalnica2
površina69 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

For sale is a modern penthouse apartment under construction, offering an internal space of 69.02 m2. This stylish property features two comfortable be...

Ostalo
Starost oglasa: 56 dni
Posodobljeno: 27 dni

Lokacija

Kato Perivolion, Moutallos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi