SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
415 000 €
(3 192 € / m²)
Prodaja
3
2+
130 m²
Σεχίντ Ιμπραχήμ, Moutallos

spalnica3
površina130 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

An exclusive project that redefines modern living. Comprising of two contemporary blocks of apartments, this development is a perfect fusion of style,...

Ostalo
Starost oglasa: 343 dni
Posodobljeno: 300 dni

Lokacija

Σεχίντ Ιμπραχήμ, Moutallos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi