SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 200 000 €
(7 792 € / m²)
Prodaja
2
2+
154 m²
Lighthouse coastal broadwalk, Moutallos

spalnica2
površina154 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The design and aesthetic of this project are tailored to capture the essence of a private world class community. The project consists of 35 bespoke vi...

Ostalo
Starost oglasa: 344 dni
Posodobljeno: 328 dni

Lokacija

Lighthouse coastal broadwalk, Moutallos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi