SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
720 000 €
(4 337 € / m²)
Prodaja
3
2+
166 m²
Aristarchou, Moutallos

spalnica3
površina166 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Offering luxurious seafront living inspired by the stunning Mediterranean charm and the scenic coastline of Kato Paphos. This residential complex comp...

Ostalo
Starost oglasa: 340 dni
Posodobljeno: 292 dni

Lokacija

Aristarchou, Moutallos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi