SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
159 450 €
(2 098 € / m²)
Prodaja
2
1
76 m²
Solon, Mandria

spalnica2
površina76 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Two Bedroom Apartment with views For Sale in Mandria, Paphos with Title DeedsThis lovely second floor apartment is in very good condition, and is loca...

Ostalo
Starost oglasa: 58 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Solon, Mandria
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi