SUPA24
245 000 €
(2 475 € / m²)
Prodaja
2
2+
99 m²
Zappeiou, Λευκωσία

spalnica2
površina99 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Exclusive residential complex in Strovolos, surrounded by lush greenery. It consists of three floors and seven luxury apartments: five apartments with...

opremljeno
Starost oglasa: 455 dni
Posodobljeno: 455 dni

Lokacija

Zappeiou, Λευκωσία
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DOM Real Estate

DOM Real Estate

Podobni oglasi