SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
880 000 €
(10 476 € / m²)
Prodaja
2
2+
84 m²
Rodionos Georgiadi, Λεμεσός

spalnica2
površina84 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

For sale: Experience modern living in this stunning under-construction penthouse apartment in the desirable area of Mesa Geitonia. Spanning 84 square ...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rodionos Georgiadi, Λεμεσός
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi