SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
450 000 €
(5 921 € / m²)
Prodaja
2
2+
76 m²
Fragklinou Rousvelt, Λεμεσός

spalnica2
površina76 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover modern living with this off-plan penthouse apartment for sale in the up-and-coming area of Zakaki. Spanning an internal space of 76 m2, this ...

Ostalo
Starost oglasa: 57 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

Fragklinou Rousvelt, Λεμεσός
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi