SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
629 000 €
(5 470 € / m²)
Prodaja
3
2+
115 m²
Κώστα Παρτασίδη, Λεμεσός

spalnica3
površina115 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

For sale off-plan, this modern apartment offers a comfortable internal space of 115 m2. The property features three spacious bedrooms and two contempo...

Ostalo
Starost oglasa: 61 dni
Posodobljeno: 31 dni

Lokacija

Κώστα Παρτασίδη, Λεμεσός
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi