SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
440 000 €
(5 867 € / m²)
Prodaja
2
1
75 m²
Wagner, Λεμεσός

spalnica2
površina75 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

For sale: Discover modern living in this under-construction top-floor apartment, offering 75 m2 of comfortable internal space. This bright and well-de...

Ostalo
Starost oglasa: 57 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

Wagner, Λεμεσός
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi