SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
645 530 €
(6 207 € / m²)
Prodaja
3
2+
104 m²
Loukias Nikolaidou, Λεμεσός

spalnica3
površina104 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

For sale is a modern, top-floor apartment currently under construction in the desirable area of Agia Fyla. With an internal space of 104.12 m2, this a...

Ostalo
Starost oglasa: 60 dni
Posodobljeno: 31 dni

Lokacija

Loukias Nikolaidou, Λεμεσός
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi