SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
335 000 €
(5 877 € / m²)
Prodaja
1
1
57 m²
Katanis, Λεμεσός

spalnica1
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

В наскоро стартирал проект със смесено предназначение се продава пентхаус с една спалня и собствена градина на покрива. Комплексът е от затворен тип и...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

NadstropjeOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaKadTuš kabinaLočeni wcHodnikKuhinjski aparatiKaminBojlerPralni strojPametne napraveVarovanjeLeseni podPloščiceVisoki stropiLeseni tramoviPo prenoviNujna prenovaNaravna svetlobaTemna notranjostRastlineModeren slogRustikalni slogPrijazno do hišnih ljubljenčkovOpremljenoPoslovno

Ostalo
Starost oglasa: 109 dni
Posodobljeno: 109 dni

Lokacija

Katanis, Λεμεσός
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

John Taylor Cyprus

Podobni oglasi