SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
355 000 €
(5 917 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
60 m²
Εμμανουήλ Ροΐδη, Λεμεσός

spalnicaatypical
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

This stylish 1-bedroom apartment is part of a landmark residential development in Limassol’s vibrant Old Town. Nestled in a conservation area, just 1 ...

Ostalo
Starost oglasa: 207 dni
Posodobljeno: 169 dni

Lokacija

Εμμανουήλ Ροΐδη, Λεμεσός
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

FOX Smart Estate Agency Limassol - Molos

Podobni oglasi